Четвер, 02.05.2024, 14:15

Головна » 2011 » Листопад » 8 » Підготовка до проведеня в місті тижня права розпочалася
Підготовка до проведеня в місті тижня права розпочалася

12 Враховуючи важливе значення правової освіти в розбудові України як правової держави, та з метою виховання у громадян поваги до закону і прав людини 8 листопада 2011 року під головуванням керуючої справами міськвиконкому Н.Тесленко відбулось засідання організаційного комітету з питання підготовки та проведення Тижня права, який буде проведено в місті Знам'янка з 5 по 9 грудня 2011 року.Під час засідання було затверджено міські заходи щодо проведення в місті тижня права та обговорені організаційні питання.В рамках тижня права планується проведення  у навчальних закладах, закладах культури, закладах для дітей і молоді Всеукраїнського уроку "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини; тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі "за круглим столом", правові конкурси, ігри, змагання; науково-практичних конференцій, зустрічей "за круглим столом", дискусій, майстер-класів провідних юристів, присвячених проблематиці прав людини; виїзних юридичних консультацій, навчань, лекцій, бесід з працівниками підприємств, установ та організацій з питань реалізації і захисту прав людини; на базі громадської приймальні правове консультування (чергування юристів) малозабезпеченим громадянам з питань реалізації і захисту прав людини; проведення правового VIP-турніру – інтелектуальний конкурс правознавців, (де зустрінуться команда провідних юристів та команда учнів міста);фотоконкурсу "Я маю право" на правову проблематику з можливістю розміщення матеріалів на веб-сайті та газеті "Знам'янські вісті" ; семінару-практикуму з відповідальними за право виховну роботу на підприємствах та організаціях. Також планує свою роботу "Гаряча лінія " та відкрита лінія юридичного консультування, за участю провідних юристів управління юстиції ; засідання "за круглим столом" для політичних партій та громадських організацій на тему: "Права людини. Забезпечення прав людини в Україні на сучасному етапі розвитку державності.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 833 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0