Субота, 27.04.2024, 17:17

Головна » 2014 » Березень » 21 » Підготовка до відзначення у місті 28 річниці Чорнобильської катастрофи розпочата
26 квітня в Україні відзначається трагічна дата в історії держави – 28 річниця Чорнобильської катастрофи. Міські заходи, що проходитимуть з нагоди цієї події, було детально обговорено під час засідання оргкомітету під керівництвом міського голови Крижановського Ігоря Борисовича.

На засіданні були обговоренні питання, які стосуються повсякденної життєдіяльності чорнобильців, та їх проблем, а також питання, які безпосередньо стосуються відзначення 28-ї річниці аварії на ЧАЕС.

До річниці аварії на Чорнобильській АЕС у місті відбудеться поминальна панахида, тематично-урочиста частина, реквієм пам’яті біля пам’ятного знаку на честь знам’янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Заплановано проведення зустрічі керівництва міськвиконкому з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС, під час якої розглядатимуться питання соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

У роботі оргкомітету взяли участь: голова міської громадської організації «Союз-Чорнобиль» Бровко Микола Сергійович, секретар організації Бушилова Наталія Борисівна.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1000 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0