Головна »
2014 » Липень » 8 » Підготовка житлового фонду до осінньо-зимового періоду триває
10:17 Підготовка житлового фонду до осінньо-зимового періоду триває |
![12](http://zn-rada.gov.ua/TEMS22/glibko_28_dver_podval.jpg) КП Знам’янська ЖЕК №1 продовжує роботи з підготовки житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2014/2015 років. На початку липня виконано 100% утеплення трубопроводів внутрішньобудинкової системи водопостачання в будинку № 28 по вул. Глібко, також відремонтовані вхідні двері в підвальне приміщення. Будинок готовий до експлуатації в осінньо-зимовий період.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 811 |
Додав: Zagor
| Рейтинг: 1.0/1 |