16:18 Підсумкова колегія | |
![]() На засідання були запрошені члени колегії, працівники відділу освіти, міського методичного кабінету, керівники закладів освіти міста та їх заступники, керівники міських методичних об’єднань. З доповіддю виступив В.Сиромятніков, начальник відділу освіти. По обговоренню доповіді виступили керівники міських методичних об’єднань: В.Панкевич, С.Філіпова, Т.Дубок, Н.Дичко, О.Пишна, О.Самборський, А.Хандусенко, С.Чуракова, вихователь-методист ДНЗ № 2 «Теремок», В.Маслюкова, заступник директора з виховної роботи НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей», А.Калюжна, практичний психолог НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей», Л.Гребенюк, директор Будинку дитячої та юнацької творчості. З заключним словом виступив начальник відділу освіти В.Сиромятніков. Члени колегії прийняли рішення. У роботі розширеної підсумкової колегії відділу освіти взяв участь А.Тесленко, секретар міської ради.
| |
|