Субота, 04.05.2024, 16:56

Головна » 2013 » Лютий » 19 » Підведені підсумки діяльності Знам'янської міської та районної ланок обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2012

12         19 лютого 2013 року у залі засідань міськвиконкому відбулася спільна нарада з підведення підсумків діяльності Знам'янської міської та районної ланок обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2012 році. У нараді взяли участь міський голова І.Крижановський, виконуючий обов’язки начальника відділу цивільного захисту територіального управління МНС України в Кіровоградській області А.Деркач, начальник служби цивільного захисту міста Знам’янки та Знам’янського району ТУМНС України в Кіровоградській області А.Бондаренко, голова Знам'янської райдержадміністрації В.Горб, голова Знам'янської районної ради Т.Михайлова.

12          Метою наради було здійснення аналізу стану виконання заходів цивільного захисту на підконтрольних адміністративних територіях у 2012 році та визначення основних напрямків роботи органів управління та підрозділів цивільного захисту, направленої на попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у 2013 році.
Бондаренко Андрій Миколайович інформував про підсумки роботи щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації і події, стан техногенної та пожежної безпеки територій, населених пунктів, об’єктів міста і району в 2012 році.
Балан Сергій Миколайович, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Знам’янської міської ради доповів про підсумки роботи міської ланки обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2012 році.
Дудник Валерій Васильович, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації інформував про підсумки роботи районної ланки обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2012 році

12          Також були відзначені кращі керівники служб цивільного захисту міста та району, начальники цивільного захисту сільських рад та фахівці служби цивільного захисту міста і району територіального управління МНС України в Кіровоградській області.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 632 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0