П`ятниця, 03.05.2024, 06:03

Головна » 2011 » Грудень » 21 » Підведені підсумки конкурсу до дня Святого Миколая
Підведені підсумки конкурсу до дня Святого Миколая

12 Різдвяні свята в Україні починаються зі свята Святого Миколая. Дорослі та діти чекають цих свят, як і чекають чудес новорічних. Ми всі з радістю готуємося до них. Керівник центру духовного розвитку особистості міської громадської організації « Екстраверт плюс» при УПЦ Св. Сергія Радонежського Марчук С.Д. та керівник художньої студії центру Попова Л.М. запросили учнів 5 та 6 класів ЗШ І-ІІІ ступенів №3 взяти участь у конкурсі малюнків до дня Святого Миколая. До центру було запрошено переможців, де настоятель церкви о. Василь привітав дітей і батьків та розповів про свято. Переможцями конкурсу стали Зосімова Л. (5-в), Посторонько А.( 6-в), Дунда В. (5-а). Керівник Організації Н.Стукаленко та настоятель церкви о.Василь вручили дипломи та всім учасникам подарунки.

Керівник центру духовного розвитку особистості
Знам`янської міської громадської організації «Екстраверт плюс»
Марчук С.Д.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 825 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0