Четвер, 28.03.2024, 22:01

Головна » 2011 » Жовтень » 24 » Підведені підсумки залучення категорійних дітей міста до оздоровчої компанії
Підведені підсумки залучення категорійних дітей міста до оздоровчої компанії

12Сектором у справах сім’ї та молоді підведені підсумки залучення категорійних дітей міста до оздоровчої компанії.
Протягом літа різними формами оздоровлення були охоплені 1483 дитини. З них:
• 347 дітей різних категорій були оздоровлені в стаціонарних таборах обласного та Всеукраїнського рівнів за рахунок путівок, виділених профспілковою організацією Одеської залізниці, управлінням у справах сім’ї та молоді та головним управлінням праці та соціального захисту населення ОДА;
• 379 дітей були залучені до відпочинку в міських таборах з денним перебуванням дітей;
• 757 дітей були охоплені іншими формами оздоровлення (санаторії, сімейні путівки, відпочинок з батьками біля моря).
Організація літнього відпочинку категорійних дітей в Знам’янці відбувалась в міських таборах з денним перебуванням дітей «Фестивальний» на базі БДЮТ, «Перлинка» на базі ЗШ № 3, «Веселка» на базі ЗШ №6 та «Сонечко» на базі ЗШ № 1. Для проведення роботи в них були задіяні кращі педагоги міста, які мають чималий попередній досвід діяльності з дітьми різних вікових груп. На організацію роботи зазначених таборів з міського бюджету виділено - 61,365 тис грн.
Реалізація завдань у напрямку залучення до оздоровлення та відпочинку категорійних дітей у поточному році здійснювалась на виконання відповідної міської програми та рішення виконкому № 266 від 29 квітня 2011 року.
Загальні результати діяльності будуть розглянуті на черговій сесії Знам’янської міської ради

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 676 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0