Середа, 08.05.2024, 23:47

Головна » 2012 » Серпень » 1 » Підведено підсумки огляду-конкурсу у номінаціях «Кращий багатоповерховий будинок»; Краща вулиця»

12         З метою покращення благоустрою міста, розвитку і підтримки ініціативи жителів, які приймають активну участь у роботі по належному утриманню багатоповерхових будинків, прибудинкових територій та вулиць за місцем проживання міськвиконкомом проведено міський огляд-конкурс на звання «Краща вулиця», «Кращий багатоповерховий будинок», «Краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».
1 серпня відбулося засідання комісії з організації та проведення вищезазначеного конкурсу, яке провів міський голова, голова комісії Крижановський Ігор Борисович. На порядок денний було винесено питання про підведення підсумків огляду-конкурсу у номінаціях «Кращий багатоповерховий будинок»; Краща вулиця».
Інформацію з даних питань, згідно критеріїв конкурсу, надала головний спеціаліст управління архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства міськвиконкому Сухіх Алла Вікторівна. Вона повідомила, що на участь у міському огляді-конкурсі на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще ОСББ" у номінації на звання "Кращий багатоповерховий будинок" подано та зареєстровано шість заяв від голів будинкових комітетів:
- будинковий комітет №5 вул. Маяковського,40 (гол. Сапотніцька Лариса Василівна);
- будинковий комітет №10 вул. Жовтнева, 33 (гол. Ткаченко Анатолій Маркович);
- будинковий комітет №9 вул. Жовтнева,20 (гол. Філіпова Світлана Миколаївна);
- будинковий комітет № 4, вул. Привокзальна,4 (гол. Пастух Костянтин Костянтинович);
- будинковий комітет № 14 вул. Партизанська,11 (гол. Хирса Олександр Миколайович);
- будинковий комітет №3, вул. Дмитрівська,35 (гол. Бабенко Олена Миколаївна).
На участь в конкурсі у номінації «Краща вулиця» подано та зареєстровано три заяви від голів квартальних комітетів:
- квартальний комітет № 13 вул. Примакова (гол. Каратєєв Сергій Всеволодович);
- квартальний комітет № 22 вул. Леніна (гол. Кондратьєва Валентина Іванівна);
- квартальний комітет № 32 вул. Черняховського (гол. Васильєва Тетяна Вікторівна)
По вул. Примакова знаходиться 107 житлових будинків, мешканці 63 будинків уклали угоди з КП "Шляховик" на вивезення ТПВ і сплачують за надані послуги (59%)
По вул. Леніна знаходиться 118 житлових будинків, мешканці 75 будинків уклали угоди з КП "Шляховик" на вивезення ТПВ і сплачують на надані послуги (64%)
По вул. Черняховського знаходиться 69 будинків, мешканці 42 будинків уклали угоди з КП "Шляховик" на вивезення ТПВ і сплачують за надані послуги (61%).

Шляхом таємного голосування переможцем у номінації «Кращий багатоповерховий будинок» обрано будинок 35 по вулиці Дмитрівській. Переможець отримає сертифікат на виконання робіт по капітальному ремонту будинку на суму 50 тис. грн.. або поточному ремонту дорожнього покриття прибудинкової території на суму 25 тис. грн.. (за вибором переможця).
Шляхом таємного голосування члени комісії вирішили не визначати переможців у номінації «Краща вулиця», оскільки подані матеріали не відповідають критеріям конкурсу.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 704 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0