Середа, 03.07.2024, 20:24

Головна » 2012 » Червень » 13 » Підведено підсумки щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краще ОСББ"
Підведено підсумки щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краще ОСББ"

12         12 червня 2012 у залі засідань міськвиконкому відбулося засідання комісії з проведення щорічного міського огляду-конкурсу на звання «Краща вулиця», «Кращий багатоповерховий будинок», «Краще ОСББ», яке провів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький. На порядок денний було винесено наступні питання:
- про підведення підсумків огляду-конкурсу у номінації «Краще ОСББ»;
- про реєстрацію учасників огляду-конкурсу у номінації «Кращий багатоповерховий будинок»;
- про реєстрацію учасників огляду-конкурсу у номінації»Краща вулиця».
По першому питанню інформацію, згідно критеріїв конкурсу, надала головний спеціаліст управління архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства міськвиконкому А.Сухіх. Алла Вікторівна повідомила про те,що участь у конкурсі у даній номінації, прийняло два ОСББ: ОСББ «Зоряний», вул.Привокзальна,12 (гол.Н.Ткаченко), та ОСББ «Радужне», вул.Героїв Сталінграда,6а (гол.Н.Бондаренко). Членам комісії було   надано відповідні довідки з комунальних підприємств міста щодо наявності заборгованості за комунальні послуги мешканцями ОСББ.
  Члени комісії переглянули  відеоматеріали про діяльність ОСББ «Зоряний» та ОСББ «Радужне». За підсумками проведеного голосування переможцем конкурсу, одноголосно, було обрано ОСББ «Зоряний».Переможцю конкурсу будуть профінансовані роботи по капітальному ремонту будинку на суму   50 тис. грн.
Інформацію по другому та третьому питаннях надала начальник організаційного відділу міськвиконкому Ю.Гундаренко. Вона повідомила, що станом на сьогоднішній день у конкурсі в номінації "Кращий багатоповерховий будинок" приймає участь шість будинкових комітетів:
- будинковий комітет №3, вул..Дмитрівська,35/23 (гол. О.Бабенко)
- № 4, вул..Привокзальна,4 (гол.К.Пастух)
- №5 вул.Маяковського,40 (Л.Сапотніцька)
- №9 вул.Жовтнева,20 (С.Філіпова)
- №10 вул.Жовтнева, 33 (А.Ткаченко)
- № 14 вул.Партизанська,1 (О.Хирса)
На номінацію «Краща вулиця» заявки подали представники наступних вулиць :
- квартальний комітет № 13 вул.Примакова (гол. С.Каратєєв)
- № 22 вул. Леніна (гол. В.Кондратьєва)
- № 32 вул. Черняховського (гол. Т.Васильєва)
Всі заяви зареєстровано.
За підсумками засідання дано доручення членам комісії розпочати проведення виїзних засідань комісії з метою детального ознайомлення та вивчення роботи квартальних та будинкових комітетів, які виявили бажання приймати участь у конкурсі.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 805 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0