Вівторок, 07.05.2024, 10:33

Головна » 2014 » Липень » 30 » Пільгові перевезення в колі уваги міської ради та громади
Пільгові перевезення в колі уваги міської ради та громади

Під головуванням міського голови І. Крижановського та секретаря міської ради Н. Адамович, за участю депутатів міської ради Л.Суслова, Л.Делістьянова, С. Бойко, члена виконавчого комітету, секретаря житлового будинку Н.Іванової, керівника ПП «Орбіта» С.Постики, голови міської ветеранської організації Г.Бабійчук, голови будинкового комітету №8 П.Ніколаєва, голів квартальних комітетів №31 В. Романчі та №33 В. Харченка, керівників структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради відбулася робоча нарада по питанню забезпечення руху автобусів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюють перевезення пільгових категорій громадян в умовах сьогодення та враховуючи інтереси як пільговиків, так і перевізника, який, як зазначив Сергій Миколайович Постика, на сьогоднішній день, за фінансовими результатами роботи за І півріччя поточного року поніс збитки в сумі 252.0 тис. грн.

Під час наради були обговорені питання невідповідності вартості тарифу в міських автобусних маршрутах загального користування його фактичній собівартості, досвіду щодо організації пільгових перевезень міста Кіровограда, пропозиції щодо зміни часу відправлення автобусів по маршрутам загального користування, які здійснюють перевезення пільгових категорій громадян від зупинок «Готель» та «Водолікарня», а також толерантного та поважливого ставлення працівників ПП «Орбіта» до людей похилого віку, ветеранів та пільговиків та ін..

За результатами наради надано відповідні доручення щодо вивчення та вирішення піднятих питань.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 830 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0