Четвер, 02.05.2024, 00:51

Головна » 2013 » Травень » 28 » Після досягнення пенсійного віку громадяни звільняються від сплати земельного податку
12  Громадяни власники земельних ділянок, які вийшли на пенсію не за віком ( пенсія призначена за вислугу років, по інвалідності тощо) після досягнення пенсійного віку мають право на користування пільгою щодо сплати земельного податку. Пільга громадянам по земельному податку надається за земельні ділянки, що належать їм на правах приватної власності.
Для отримання пільги громадянин має подати до органу Міндоходів за місцзнаходженням земельної ділянки заяву про надання пільги та документи, що посвідчують його право на пільгу ( паспорт, пенсійне посвідчення, тощо).
Від сплати земельного податку звільняються: пенсіонери ( за віком), інваліди першої і другої групи, ветерани війни та особи на яких поширюється дія Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років.
Звільнення від сплати земельного податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної кавтегорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку .

Сектор зв’язків з ЗМІ та громадськістю

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 754 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0