Неділя, 28.04.2024, 00:38

Головна » 2012 » Грудень » 14 » Після напруженої боротьби, гра закінчилася з рахунком 280: 230 на користь команди "Правознавців"

12         У рамках відзначення Тижня права, 14 грудня 2012 року у залі засідань міськвиконкому відбувся VIP-турнір "Права і обов’язки громадян України. Діти та їхні права". Бажання позмагатися за звання найкращого знавця з правознавчих дисциплін виявили учні загальноосвітніх навчальних закладів та досвідчені юрисконсульти підприємств та організацій міста. Команду юристів представили : Демешко Володимир Вікторович, спеціаліст І категорії організаційно-правового відділу Знам'янського міськрайонного управління юстиції; Іванюк Наталія Володимирівна – головний спеціаліст реєстраційної служби Знам'янського міськрайонного управління юстиції;Яценко Юлія Григорівна, юрисконсульт Знам'янської центральної районної лікарні; Кравчук Олександр Леонідович, юрисконсульт комунального підприємства "ЖЕК -1"; Моцкус Олександр Володимирович, головний спеціаліст – юрисконсульт Знам'янського управління Державної казначейської служби України.

12          Команду школярів міста представляли: Делюрман Вікторія, учениця 11 класу загальноосвітньої школи № 1;Замковий Володимир, учень 11-А класу НВК, Знам'янська загальноосвітня школа № 2 - ліцей;Дякова Марія, учениця 10-В класу НВК, Знам'янська загальноосвітня школа № 2 - ліцей;Калюжна Діана, учениця 10 – Б класу загальноосвітньої школи № 3;Могильна Аліна, учениця 10 – А класу загальноосвітньої школи № 3.
Під час VIP- турніру команди, а це саме команди, перевірили свої знання, свою правову обізнаність, і в найкращому дусі суперництва визначили хто є найкращим. Все відбувалося досить серйозно: журі, глядачі, регламентована кількість часу на роздуми.
12           Гра складалась з чотирьох раундів. Кожен раунд складався із запитань на різну правову тематику. Оцінювало відповіді учасників компетентне журі у складі : міського голови Ігоря Борисовича Крижановського, начальника відділ з кадрової роботи міськвиконкому Лілії Іванівни Меренкової, начальника правового відділу міськвиконкому Юрія Володимировича Данільченко.

12          Під час гри у залі тривала напруга. Після напруженої боротьби, гра закінчилася з рахунком 280: 230 на користь команди "Правознавців", яка складалася з учнів загальноосвітніх навчальних закладів . Учасники-переможці одержали цінні подарунки, оплески вболівальників та мали змогу сфотографуватися на згадку разом з міським головою.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 728 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0