Вівторок, 30.04.2024, 12:44

Головна » 2012 » Вересень » 4 » Питання підготовки до зими - на постійному контролі міської влади
Питання підготовки до зими - на постійному контролі міської влади

12         Днями, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств міста з питань підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року та роботи по покращенню стану благоустрою м. Знам’янка.
В нараді прийняли участь Брунцвік Наталія Василівна – начальник управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства; Дегтяр Едуард Григорович - в.о. керівника «Знам’янська ЖЕК №1»; Желудченко Сергій Володимирович – керівник ЗСМКП «Ритуал»; Качанов Ігор Олексійович – начальник відділу архітектури та містобудування УМА та ЖКГ; Лаптєва Любов Олександрівна – керівник КП «Шляховик»; Лобов Валентин Борисович – начальник відділу «Спецінспекція» УМА та ЖКГ.
В ході наради присутні проінформували Заруцького А.А. про заходи, які впроваджуються по кожному окремому підприємству в ході підготовки до осінньо-зимового періоду 2012/2013. Качанов І.О. та Лобов В.Б. надали інформацію про роботу, проведену з власниками гаражів та погребів у місті щодо належного утримання даних об’єктів в частині їх благоустрою та санітарного стану.
Заруцький А.А. попередив керівників комунальних підприємств про безумовне виконання завдань та відповідальність за якість проведення робіт.
За наслідками проведеної наради були дані відповідні доручення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 748 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0