Четвер, 25.04.2024, 11:14

Головна » 2011 » Листопад » 11 » Питання профілактики пияцтва та алкоголізму серед молодого покоління - на контролі міської влади

12         11 листопада 2011 року під головуванням керуючої справами міськвиконкому Н.Тесленко відбулась спільна нарада по питанню профілактики пияцтва та алкоголізму серед молодого покоління на території міста.
12         На нараді були присутні: представники Знам'янського відділу міліції, лінійного управління міліції м. Знам'янка, сектору сім'ї та молоді, служби у справах дітей міськвиконкому; психолог відділу освіти м. Знам'янка. В ході зустрічі був розроблений спільний план заходів по попередженню пияцтва та алкоголізму серед молодого покоління на території міста. Про виконання даного плану, за підсумками проведеної наради, було вирішено заслухати виконавців наступного місяця поточного року.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 859 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0