Субота, 04.05.2024, 16:37

Головна » 2013 » Лютий » 8 » Питання права користування земельною ділянкою та не сплати орендної плати порушувалось під час наради

12         Під час проведення планірної наради 4 лютого міським головою І.Крижановським було дано доручення начальнику відділу з земельних питань міськвиконкому А.Грицюк стосовно проведення роботи з орендарями земельних ділянок, терміни оренди яких закінчився, або з новими власниками, які не уклали договори оренди.
Секретар міської ради А.Тесленко спільно з відділом з земельних питань міськвиконкому провів нараду стосовно виконання данного доручення.
Особливу увагу було звернуто на використання земельних ділянок без оформлення відповідних документів про право користування. Порушувалися питання притягнення до відповідальності осіб, які не оформили документи про право користування земельною ділянкою та не сплачують орендної плати.
Прийнято рішення здійснювати щотижневий контроль за проведенням робіт у даному напрямку. А також робити аналіз використання земельних ділянок та сплати за їх оренду.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 613 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1