П`ятниця, 29.03.2024, 06:56

Головна » 2011 » Травень » 27 » "Планета дитинства"
"Планета дитинства"

Вже стало доброю традицією щорічно проводити свято  «Планета дитинства» для випускників навчальних закладів міста з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, яке започаткував центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. У  міському Палаці культури  зібралися випускники, їх рідні, вчителі. Їх привітали директор ЦСССДМ Н.Шевченко, начальник служби у справах дітей міськвиконкому  Л.Карпук, педагоги, депутат міської ради, член міської Спілки підприємців  О.Філіпенко. Від міської  влади  дітям - солодощі, від  Спілки підприємців - святковий торт та фрукти.  Святковий настрій створювали працівники міського Палацу культури, вихованці танцювального коллективу МПК та вихованці БДЮТД.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 759 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0