П`ятниця, 03.05.2024, 12:05

Головна » 2013 » Березень » 4 » Планірна нарада
Планірна нарада
12         Міський голова І.Крижановський  провів загальну нараду з керівниками комунальних підприємств, начальниками  установ та організацій міста, начальниками  управлінь та відділів міськвиконкому.
      Міський голова звернув увагу посадових осіб на виконання критичних зауважень жителів нашого міста, які оприлюднюються у міській газеті «Знам’янські вісті». На його думку, діалог із владою через засоби масової інформації та веб-сайт Знам’янської міської ради сприятиме вирішенню багатьох проблемних питань.
      Начальник фінансового управління міськвиконкому Т.Іваськів прозвітувала  про виконання міського бюджету за січень-лютий поточного року. Виконання доходів склало 95%. Недофінансування бюджетних установ на найнагальніші потреби  складає близько 3 млн. грн.. З них заборгованість по заробітній платі становить 1 млн. 665 тис. грн.. Виконання доходів спеціального фонду за 2 місяці поточного року  склало 130%.  Тому Тетяна Анатоліївна звернула увагу керівників усіх бюджетних установ економно використовувати бюджетні кошти.
      Перед керівниками комунальних підприємств міста міським головою було поставлено завдання утримувати в належному стані  дороги та тротуари міста. Основну увагу у своїй роботі комунальним підприємствам потрібно звернути на  якісне виконання робіт по санітарному стану міста.
      Серед  завдань, поставлених міським головою І.Крижановським під час наради, є також  укладення угод з підприємцями на встановлену рекламу, утримання в належному стані фасадів будинків, кіосків, магазинів. Провести перевірки щодо правильності встановлення  пандусів, виконання поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення міста, оперативного виконання аварійних робіт на мережах водопостачання, електропостачання, водовідведення.
   На виконання поставлених завдань дані окремі доручення керівникам.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 786 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1