Понеділок, 06.05.2024, 01:12

Головна » 2013 » Квітень » 29 » Планірна нарада
Планірна нарада

12         Міський голова Ігор Борисович Крижановський провів загальну нараду з керівниками комунальних підприємств, начальниками установ та організацій міста, начальниками управлінь та відділів міськвиконкому.
Ігор Борисович подякував усім за участь у місячнику з наведення в місті порядку й чистоти та висловив сподівання на те, що знам’янчани і надалі будуть підтримувати чистоту й порядок, щоб зробити місто ще кращим, ще ошатнішим.
Начальник фінансового управління Іваськів Т.А. доповіла про те що, виконання загального фонду міського бюджету складає 85 %, не виконання як І так і ІІ кошику, дохід спеціального фонду виконаний майже на 100%, заборгованість по заробітній платі 1 млн. 880 тис. грн., енергоносії 520 тис. грн., продукти 180 тис. грн., та інші витрати близько 200 тис. грн. Не виконання вилучень до державного бюджету складає 1,5 млн. грн. при цьому дефіцит майже 4 млн. грн., до кінця місяця очікується надходжень близько 600 тис. грн. які будуть спрямовані на виплату заробітної плати бюджетних установ, по ІІ кошику дуже складна ситуація, взято зобов’язання на 300 тис. грн. що складає доходи як за 1,5 місяця.
 Керівник КП «Ритуал» Желудченко С.В. доповів про те, що під’їзні дороги до міських кладовищ та території кладовищ підтримуються в належному стані; проводяться роботи по підготовці міських кладовищ до поминальних днів та розпочаті підготовчі роботи на меморіальному кладовищі до святкування Дня Перемоги.
Серед завдань, поставлених міським головою І.Крижановським під час наради, є виконання поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення міста, оперативного виконання аварійних робіт на мережах водопостачання, електропостачання, водовідведення, забезпечення контролю за виконанням робіт по заміні зовнішнього газопроводу в житлових будинках. Особливу увагу міський голова звернув на належну підготовку і відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. На виконання поставлених завдань дані окремі доручення.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 919 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0