Субота, 20.04.2024, 14:32

Головна » 2011 » Квітень » 14 » Планові засідання комісій міської ради з питань землекористування та будівництва

12      Відбулися планові засідання комісій міської ради з питань землекористування та будівництва (гол. І.Савельєв) та житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища ( гол. І.Качанов). На розгляд було винесено три питання, одне з яких, – «Про розгляд заяви Знам`янської районної державної лікарні ветеринарної медицини щодо виготовлення проекту для будівництва та обслуговування існуючих споруд по вул. Поперечній, 32». Депутатами рекомендовано підготувати пакет документів по земельній ділянці і винести на розгляд комісій. По другому питанню – «Про стан використання земельної ділянки ПП «Навігатор» - дано доручення «Спецінспекції» перевірити її утримання в належному санітарному стані. За даними податкової інспекції ПП «Навігатор» має борг по сплаті податку за землю у сумі 12 тисяч гривень. При розгляді питання «Про внесення пропозицій та доповнень до Генерального плану міста Знам`янка» прийнято рішення узагальнити пропозиції комісії з питань землекористування та відділу архітектури та містобудування і направити їх у проектний інститут «Діпромісто»..

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 872 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0