Субота, 20.04.2024, 12:53

Головна » 2011 » Квітень » 22 » Пленарне засідання 11 сесії Знам’янської міської ради шостого скликання
Пленарне засідання 11 сесії Знам’янської міської ради шостого скликання

12     Міський голова Крижановський І.Б. провів пленарне засідання 11 сесії Знам’янської міської ради шостого скликання, на розгляд якої було винесено 32 проекти рішень. Затверджено – 31. 1 – знято з розгляду на доопрацювання. З метою збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні, забезпечення проведення комплексних заходів щодо удосконалення системи соціального захисту та надання медичної допомоги ветеранам війни міська рада затвердила Міську програму збереження історичної пам’яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011-2020 роки. Начальник управління праці та соціального захисту населення Молін О.С. прозвітував про стан виконання законодавчих актів, що стосуються соціального захисту ветеранів, їх побутового, медичного, торгівельного, транспортного обслуговування. У місті проживає 9,2 тис. ветеранів війни і праці, з них:180- інвалідів Великої Вітчизняної війни, 223 – учасника бойових дій, 1010 – учасників Великої Вітчизняної війни, 323- членів сімей загиблих та померлих ветеранів Великої Вітчизняної війни, 3430 – ветеранів праці, 103 – ветеранів військової служби, 3920 – дітей війни. Міська рада доручила територіальному центру спільно з міською організацією ветеранів, лікарняними установами міста, головами квартальних, будинкових комітетів продовжити обстеження умов проживання ветеранів війни та праці, насамперед одиноко проживаючих, з метою виявлення у них потреби в конкретних видах сторонньої допомоги та у разі необхідності взяття на обслуговування тер центром. Затверджено Програму розвитку місцевого самоврядування м. Знам’янка на 2011-2015 роки, статути позашкільних навчальних закладів нового типу відповідного профілю при відділі освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради - Знам’янського центру дитячої та юнацької творчості та Знам’янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 828 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0