15:20 Починаючи з 15 грудня у місті працює мобільний пункт обігріву. Тепер є де сховатися від холоду та зігрітися теплим чаєм | |
![]() Насамперед він призначений для надання допомоги мало захищеним верствам населення та тим людям, які за різних обставин не можуть продовжити рух на транспорті по автодорогам. У цілодобовому режимі чергують рятувальники, які стежать за підтримкою належної температури в наметі, готують гарячий чай і в разі необхідності можуть надати першу медичну допомогу. З початку функціонування мобільний пункт обігріву відвідало 103 чоловіка. | |
|