Четвер, 02.05.2024, 08:02

Головна » 2013 » Січень » 10 » Починаючи з 15 грудня у місті працює мобільний пункт обігріву. Тепер є де сховатися від холоду та зігрітися теплим чаєм

12         З метою запобігання випадків переохолодження громадян у зв’язку зі зниженням температури повітря в місті Знам’янка по вул. Дзержинського № 2 з 15 грудня 2012 року працює мобільний пункт обігріву.
Насамперед він призначений для надання допомоги мало захищеним верствам населення та тим людям, які за різних обставин не можуть продовжити рух на транспорті по автодорогам.
У цілодобовому режимі чергують рятувальники, які стежать за підтримкою належної температури в наметі, готують гарячий чай і в разі необхідності можуть надати першу медичну допомогу.
З початку функціонування мобільний пункт обігріву відвідало 103 чоловіка.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 706 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0