14:45 Подарунки, що ведуть до перемог! | |
![]() Володимир Олександрович зауважив, що завдяки таким подарункам відбувається не лише популяризація того чи іншого виду спорту, а у молоді ще й поширюється коло зацікавлень. У минулому році ми вже бачили певні результати – команда м. Знам’янки з тенісу малого гідно виступила на обласних змаганнях, де одержали І місце в індивідуальній грі та ІІ місце у командному заліку. Це вже не перші тенісні столи у загальноосвітніх навчальних закладах міста. Діти із задоволенням грають у теніс на перервах та приходять пограти у позашкільний час. «Отримати такий подарунок ми й не сподівалися, хоча давно про нього мріяли. І лише завдяки Олександру Йосиповичу, який турбується про розвиток спорту у нашому місті, а відтак про підростаюче покоління, наша мрія здійснилася. Складаємо щиру подяку народному депутату України О.Єдіну і маємо надію на подальшу його підтримку..» - зазначили директори загальноосвітніх навчальних закладів. | |
|