П`ятниця, 26.04.2024, 16:10

Головна » 2013 » Грудень » 18 » Подарунки у День Святого Миколая
Подарунки у День Святого Миколая
12Підніму до неба рученята,Помолюсь на Миколая свято! Якщо вірить, молиться дитина - Зійде благодать на Україну!
День Святого Миколая є хорошим та позитивним приводом для представлення українському суспільству успіхів, яких вдалось досягти в сфері захисту прав дітей.В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

12 До дітвори, яка виховується в сім’ях опікунів та сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, і перебувають на обліку центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і служби у справах дітей напередодні дня св. Миколая завітало диво.В цей день малеча отримала ангелів – охоронців та охрещена в православну віру.

В Українській Православній Церкві Сергія Радонезького благочинний Знам’янського округу о. Василь (Мазурок) у присутності міського голови Ігоря Борисовича Крижановського провів для дітвори благочинний обряд та вручив подарунки. «Варто не забувати про жодну дитину у День Святого Миколая, у новорічні та різдвяні свята усі діти потребують особливої уваги – наголошує Президент України», - підкреслив міський голова І.Крижановський, вітаючи дітвору та їх рідних.

Вручаючи подарунки, він побажав добра, щастя, благополуччя : «Нехай ангели-охоронці завжди не залишають вас, оберігають у цьому житті».
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 789 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/4