14:43 Подарунки вихованцям школи-інтернату | |
![]() Олександр Зайруллін, Олександр Великий, Олександр Тупало провели благодійну акцію – дискотеку, а на зібрані кошти придбали подарунки для школярів. ![]() "Даруючи дітям подарунки, натомість ми отримуємо безцінне - їхні щасливі й яскраві усмішки», - зазначив Сергій Олександрович. Вітаючи школярів з початком нового навчального року, міський голова побажав вихованцям школи-інтернату успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків. Директор школи-інтернату Надія Володимирівна Заруцька подякувала від імені школярів гостям за чудові подарунки, запросила бувати частіше в закладі. | |
|