Субота, 04.05.2024, 04:27

Головна » 2012 » Червень » 13 » Податкова інформує! Отримуйте електронний підпис !
Податкова інформує! Отримуйте електронний підпис !

12         Знам'янська ОДПІ інформує платників податків, що при державній податковій службі в Кіровоградській області розпочав роботу Акредитований центр сертифікації ключів інформаційно - довідкового департаменту ДПС, який надає послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим СГД та фізичним особам з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.
Реєстрація користувачів у секторі ( центрі) сертифікації ключів відбувається з понеділка по четвер з 9:00 до 16:00. Адреса сектору: м. Кіровоград , вул.. Велика Перспективна, 55
Каб. 313 . Телефон (05222) – 366952 ( ІР 14-47). Субота та неділя - вихідні дні. Контактний телефон ЦСК ( ( 044) 284-00-10 Електронна поштова скринька ( e –mail) inform@cskidd.gov.ua.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 677 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0