21:13 Полеглим і живим | |
![]() Через Афганську війну пройшло 160,375 громадян, призваних з України. Наша країна втратила 3360 молодих життів. Зазнали поранення більш як 8 тисяч, стали інвалідами 3560 осіб. Внаслідок поранень, хвороб, наших бойових друзів пішло з життя після 1989 року набагато більше, ніж загинуло під час бойових дій. ![]() Саме в пам’ять про тих, хто поліг в Афганістані, хто прийшов із війни живим, хоча і з пораненою душею члени спілки разом з учнями 11-х класів навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2-ліцей» на чолі з викладачем «Захисту Вітчизни» Павлом Анатолійовичем Каганковим висадили дерева біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям, полеглим у локальних війнах на територіях інших держав. Під час садіння було використано різноманітний матеріал лісових порід і кущів з урахуванням гармонійної палітри зеленої краси природи. Нею незабаром зможуть милуватися відвідувачі пам’ятного місця. | |
|