Середа, 03.07.2024, 10:32

Головна » 2016 » Лютий » 3 » Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Знам’янської міської ради сьомого скликання
Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Знам’янської міської ради сьомого скликання (гол. В.В.Мацко).

Під час засідання, присутні обговорили питання:
необхідності аналізу критичних зауважень, які висловлюються у засобах масової інформації та вжиття заходів за результатами їх розгляду;
про механізм управління закладами охорони здоров’я, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету;
про підготовку фінансового обґрунтування штатної кількості посад КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка» для обслуговування населення міста.

За результатами роботи комісії, прийнято рішення та надано відповідні доручення щодо:

проведення роз’яснювальної роботи через засоби масової інформації про перелік послуг, які надає КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка» населенню;

прийняття організаційно-розпорядчих документів  у галузі охорони здоров’я, управління закладами охорони здоров’я, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету, координації та аналізу діяльності закладів охорони здоров’я міста.

У засіданні комісії та обговоренні питань порядку денного взяли участь члени комісії Зіньковська І.В. Мацко В.В., Тітарєв О.Б., а також: перший заступник міського голови Загородня В.Г.,в.о. головного лікаря КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка» Полєжай Л.Б., начальник фінансового управління виконавчого комітету Знам’янської міської ради Іваськів Т.А., начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Знам’янської міської ради  Волошина А.М.

Начальник відділу по
обслуговуванню ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 803 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3