П`ятниця, 17.05.2024, 05:02

Головна » 2012 » Квітень » 27 » Поминальна панахида за загиблими внаслідок Чорнобильської катастрофи
Поминальна панахида за загиблими внаслідок Чорнобильської катастрофи

12         26 квітня – сумний день для України, річниця з дня Чорнобильської катастрофи.
26 років потому сталася тяжка ніч пам'яті - так називають ліквідатори чорнобильської катастрофи, їхні родичі та друзі той час, коли о 1 годині 23 хвилини вибухнув реактор. З того моменту почався новий відлік, який ділить плин часу на "до" та "після" ядерної аварії. Трагедія вселюдського масштабу поставила на противаги силу «мирного атому» та людські життя.
12         Згадати тих, хто віддав життя та здоров’я у боротьбі з Чорнобильським лихом, зібралися мешканці міста у УПЦ Преподобного Сергія Радонезького (вул. Трудова). Поминальну панахиду за загиблими внаслідок Чорнобильської катастрофи відслужив настоятель даної церкви о.Василій (Мазурок), в якій взяли участь міський голова І.Крижановський ,керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко та ліквідатори на Чорнобильській АЕС. Вогники свічок та молитви на спомин загиблих звучали як ствердження вічної людської пам’яті і нескінченної подяки.
Згадати про Чорнобильську катастрофу, перебіг подій та наслідки техногенного лиха пропонували виставкові зали бібліотек міста. Для учнів шкіл проводились уроки пам’яті у бібліотечних та загальноосвітніх закладах.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 688 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0