Неділя, 05.05.2024, 23:40

Головна » 2013 » Вересень » 13 » Популяризація здорового способу життя - одне із пріорітетних завдань міської влади

12Фізичне виховання і масовий спорт є важливою складовою процесу повноцінного розвитку людини та її виховання, дієвим засобом профілактики захворювань, підготовки до високопродуктивної праці, захисту Батьківщини, забезпечення творчого довголіття, організації змістовного дозвілля, запобігання антигромадським проявам.

«Міська влада, реалізуючи соціальні ініціативи Президента України щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, визначила цей напрямок своєї діяльності як один із пріоритетних та важливих», – зазначає міський голова Ігор Борисович Крижановський.

Саме під таким гаслом у місті розпочався Всеукраїнський Олімпійський тиждень. З метою поширення здорового способу життя та популяризації спорту серед населення  протягом всього тижня у місті  було проведено ряд спортивно-масових заходів.

Так з 11 вересня стартувала першість Знам’янської  комплексної ДЮСШ з гандболу, яка триватиме до 14 вересня. Не відстає від учнівської молоді й наша студентська молодь,  12 вересня на базі ТУ №12 пройшла першість училища з волейболу, в якій взяло участь 10 команд.

Фотоматеріали спортивних баталій Ви можете переглянути нижче.

12        12
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 733 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0