08:56 Посвяти в ліцеїсти та гімназисти | |
![]() В навчально-виховному комплексі "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей" та навчально-виховному комплексі "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - гімназія" відбулись урочисті заходи з нагоди Посвяти в ліцеїсти та гімназисти. Привітати учнів із цим знаменним днем завітали: міський голова Сергій Філіпенко, перший заступник міського голови Валентина Загородня, начальник відділу освіти Людмила Грекова, помічник консультант народного депутата України О.Довгого Андрій Іщенко. ![]() Гості побажали ліцеїстам та гімназистам здоров’я, нових здобутків у навчанні, з гордістю нести звання «ліцеїста» та «гімназиста», миру і злагоди в державі. У своєму вітальному слові міський голова С.Філіпенко наголосив: «Вірю, що Ви будете взірцем чесного і сумлінного служіння Батьківщині. Освіченість, особиста культура, високий рівень знань, майстерність, шанобливе ставлення до людей, у подальшому, незмінно сприятимуть зростанню вашого авторитету». | |
|