12:07 Повага і турбота Вам, ветерани! | |
![]() Намагаючись з’ясувати умови надання медичних послуг, міський голова І.Б. Крижановський з робочим візитом відвідав амбулаторію загальної практики – сімейної медицини смт Знам’янка Друга. На зустрічі з працівниками амбулаторії були присутні селищний голова С.І.Філіпенко та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Н.І.Гречина. Амбулаторія зустріла теплом і затишком. Медперсонал розповідав про успіхи та ділився наболілим. Колектив складається із восьми працівників, враховуючи водія та прибиральницю. У маленькому приміщенні обладнано і затишні ліжко-місця, для перебування у денному стаціонарі, і обладнання для фізіотерапевтичних процедур, і маніпуляційний кабінет. ![]() Під час спілкування з медперсоналом відчувалася справжня небайдужість, зацікавленість у якісному наданні медичних послуг. Медики висловили вдячність міській та селищній владі, яка уважно ставиться до їх проблем. Зокрема, подякували за постійну підтримку і матеріальну допомогу депутату міської ради від Партії Регіонів Анатолію Павловичу Морозу. І.Б. Крижановський та С.І.Філіпенко уважно вислухали, медиків. Деякі проблеми обговорювали, та шукали шляхи вирішення безпосередньо, у ході розмови. Н.І.Гречина надавала поради стосовно організаційних питань з обслуговування хворих. ![]() Наприкінці зустрічі міський голова подякував працівникам амбулаторії за сумлінність та відповідальність, та зауважив, що ключовими завданнями Президента України усім органам влади є поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни :«Президент вимагає від влади особливої уваги ветеранам, вирішенню їх проблем, поліпшення соціального захисту та медичного забезпечення, адже це люди, яким ми завдячуємо власним життям та своїм майбутнім». | |
|