Четвер, 02.05.2024, 16:03

Головна » 2013 » Квітень » 15 » Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
12       Відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 17 квітня 2013 року у газеті Знам’янської міської ради „Знам’янські вісті” та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради  буде оприлюднений для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта „Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що виконуються КП „Бюро технічної інвентаризації” з аналізом регуляторного впливу.
Протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акту управління економічного розвитку, промисловості, інфраструктури і торгівлі Знам’янського міськвиконкому буде приймати зауваження і пропозиції за адресою: 27400, м. Знам’янка, вул. Жовтнева,19; (телефон для довідок 2-19-72, 2-20-18, 2-25-17, 2-20-47)
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 649 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0