П`ятниця, 26.04.2024, 04:37

Головна » 2011 » Жовтень » 17 » Повідомляє начальник служби у справах дітей Лариса Карпук
Повідомляє начальник служби у справах дітей Лариса Карпук

12          З метою попередження дитячої бездоглядності, бродяжництва, пияцтва, вживання наркотичних засобів та правопорушень і злочинності серед неповнолітніх, їх захисту від злочинних посягань, 14.10.2011 року з 21.00 до 24.00 г. спільно з працівниками кримінальної міліції у справах дітей, службою проведено нічний рейд .

12          За загальним результатом проведеної роботи було обстежено 7 об’єктів можливого знаходження дітей та продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.Складено адмінпротоколи щодо продажу спиртних напоїв неповнолітнім.

12          За результатами рейду розіслано листи на міський відділ освіти та селищну раду щодо виконання вимог передбачених рішенням сесії Знам’янської міської ради від 15.10.2004 р.
№ 697 „Про обмеження перебування неповнолітніх у нічний час поза домівками”.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 782 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0