П`ятниця, 03.05.2024, 12:40

Головна » 2014 » Квітень » 2 » Позачергова сесія п’ятдесят сьомої сесії Знам’янської міської ради
Позачергова сесія п’ятдесят сьомої сесії Знам’янської міської ради
Відбулося спільне засідання депутатських комісій міської ради та пленарне засідання позачергової п’ятдесят сьомої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання.

Враховуючи рішення Знам’янської міської ради від 28.02.2014 року №1231 «Про обрання секретаря Знам’янської міської ради шостого скликання», міська рада прийняла рішення «Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Знам`янської міської ради» відповідно до якого до персонального складу виконавчого комітету Знам`янської міської ради шостого скликання введено секретаря Знам’янської міської ради Адамович Надію Анатоліївну.

Враховуючи пропозиції міського голови, міська рада, за результатами таємного голосування, внесла зміни до персонального складу виконавчого комітету Знам`янської міської ради шостого скликання, ввівши до нього Семененка Валерія Васильовича, як такого, що набрав необхідну кількість голосів для прийняття відповідного рішення.

Депутати затвердили на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам`янської міської ради Меренкову Лілію Іванівну

На сесії міської ради були присутні: депутат Кіровоградської обласної ради С. Кліпацький, прокурор Знам’янської міжрайонної прокуратури Т.Шевцова, голова міської організації ветеранів України Г.Бабійчук, помічник депутата Знам’янської міської ради А.В.Тесленка - Н.Тесленко, представники міських організацій політичних партій та громадських організацій, начальники відділів та управлінь, а також представники засобів масової інформації.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 844 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.3/3