Субота, 20.04.2024, 01:43

Головна » 2017 » Серпень » 17 » Позачергова тридцять сьома сесія Знам’янської міської ради сьомого скликання
Позачергова тридцять сьома сесія Знам’янської міської ради сьомого скликання
Під головуванням міського голови Сергія Івановича Філіпенка відбулося засідання позачергової тридцять сьомої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання.

Перед пленарним засіданням присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих, під час проведення антитерористичної операції, героїв - знам’янчан.

Міський голова зачитав Постанову Знам’янської міської виборчої комісії Кіровоградської області від 14 серпня 2017 року №59 щодо визнання обраним наступним за черговістю депутатом Знам’янської міської ради сьомого скликання від Знам’янської міської територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» Куцова Олександра Григоровича.

04 серпня 2017 року були затверджені рішення міської ради №966 «Про встановлення на 3 квартал 2017 року розміру щомісячного преміювання секретарю міської ради» та №997 «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Знам’янський Комбінат комунальних послуг».

07 серпня 2017 року розпорядженням міського голови  №30 було зупинено дію зазначених рішень міської ради та скликано позачергову тридцять сьому сесію міської ради 16 серпня 2017 року о 14.00 хвилин в залі засідань міської ради. Відповідно до розпорядження, було запропоновано винести на позачергову тридцять сьому сесію
Знам’янської міської ради сьомого скликання та повторно розглянути рішення  Знам’янської міської ради сьомого скликання від 04.08.2017 року №997 «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг» та  від 04 серпня 2017 року №966 «Про встановлення на 3 квартал 2017 року розміру щомісячного преміювання секретарю міської ради».

Під час голосування та повторного розгляду питання «Про встановлення на 3 квартал 2017 року розміру щомісячного преміювання секретарю міської ради», секретар міської ради Н.Клименко не приймала участь у голосуванні.

Депутати розглянули зауваження на рішення Знам’янської міської ради від 04.08.2017 року №997 «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг» та  від 04 серпня 2017 року №966 «Про встановлення на 3 квартал 2017 року розміру щомісячного преміювання секретарю міської ради», про які проінформували головний спеціаліст з правових питань відділу забезпечення діяльності міської ради В.Приходько та  начальник юридичного відділу міськвиконкому Ю.Данільченко.

З даних питань виступили депутати міської ради: М.Терновий, О.Бойчук, Н.Тесленко, Н.Данасієнко.

За результатами поіменного голосування обидва рішення були підтримані 25 голосами.

У роботі сесії міської ради взяли участь:  В.Загородня – перший заступник міського голови, С.Гребенюк – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальники та спеціалісти  структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради, М.Лук’яниця - помічник-консультант депутата міської ради Н.Клименко, І.Усаченко – член виконавчого комітету, представники засобів масової інформації,.

На сесії міської ради були відсутні 7 депутатів міської ради: Є.Ліщенко – знаходиться в зоні проведення АТО, С.Лєвінте, О.Кузін, С.Каратєєв – виробнича необхідінсть, Л.Семиніна - лікарняний, О.Антоненко – за сімейними обставинами, І.Зіньковська – відпустка.

Начальник відділу забезпечення
діяльності  міської
ради Н.Брунцвік
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 878 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3