П`ятниця, 19.04.2024, 06:20

Головна » 2015 » Березень » 6 » Позачергове засідання виконавчого комітету
Позачергове засідання виконавчого комітету

Під головуванням міського голови Ігоря Борисовича Крижановського відбулося позачергове засідання виконавчого комітету на яке було винесено 3 проекта рішення. Прийнято 3.

Розглянувши  лист перевізників  про  підвищення тарифів,  пропозиції  загальних  зборів  членів громадської  ради,  міської  організації  ветеранів України,  постійних  депутатських  комісій  з  питань споживчого  ринку,  підприємництва  та  правової політики  та з  питань  освіти, культури,  охорони здоров’я  та  соціального захисту про  підвищення тарифів  за  умови  дотримання  якості  та  регулярності перевезень,  у  зв’язку  з  різким  підвищенням  цін  на паливно-мастильні  матеріали,  у  тому  числі  на дизельне  паливо - на 100%, на  запчастини,  яке відбулося  протягом  січня-лютого 2015  року,  з  метою встановлення  економічно  обґрунтованих  тарифів  на   пасажирські  перевезення  на  міських  автобусних маршрутах  загального  користування, що здійснюються у звичайному режимі руху  та  режимі маршрутного  таксі,  з  метою  недопущення соціального невдоволення громадян  внаслідок  масового невиконання  автобусних  рейсів  та  забезпечення сталого  і  якісного  режиму  роботи  на  міських  автобусних  маршрутах виконавчий комітет Знам’янської міської ради вирішив встановити тимчасовий  тариф  на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху  та  режимі  маршрутного таксі,   в розмірі 4 грн. за  одну  поїздку  одного  пасажира.
Дане  рішення  набирає  чинності  з 09  березня 2015  року  і  діє  до  прийняття  відповідного  рішення  про тариф,  яке  буде  прийняте  по  процедурі  регуляторного  акта.

З метою забезпечення виконання ст. 6 Закону України «Про захист дитинства», Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», виконавчий комітет Знам’янської міської ради затвердив із 10 березня 2015 року грошову норму харчування учнів 1-4 класів у розмірі, що становить у середньому 2,00 грн. в день на одну дитину.

Виконавчий комітет міської ради затвердив перелік пунктів видачі засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючому населенню міста
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1216 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2