Четвер, 28.03.2024, 16:20

Головна » 2013 » Грудень » 27 » Працівники Державної служби охорони виявили молодика, який намагався викрасти спиртні напої
В одному з магазинів міста Знам’янки спрацювала сигналізація. За викликом на місце події негайно прибули працівники Державної служби охорони, які виявили 25-річного жителя міста Олександрії, що шляхом вільного доступу викрав з приміщення торгівельного закладу три пляшки алкогольних напоїв загальною вартістю більше 700 гривень.

Цю інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 736 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1