19:19 Працівники міліції не допустили порушень громадського порядку під час святкування Дня міста Знам’янка | |
![]() 03 серпня 2014 року городяни міста Знам’янка відмічали 145- річний ювілей з дня утворення районного центру. Під час заходів, пов’язаних зі святкуванням, спільно з працівниками міліції охорону громадського порядку забезпечували члени міського громадського формування «Окремий Чорноліський полк «Імені Козака Мамая» Буго – Гардівського округу Українського козацтва». Активісти спільно з міліціонерами патрулювали територію центрального парку та стадіону, саме тут відбувалися заходи з нагоди ювілею. ![]() На свято завітали кілька тисяч знам’янчан та гостей міста. Під час святкування правоохоронці не допустили порушень громадського порядку. Міліціонери вдячні членам громадського формування за допомогу та підтримку для збереження миру і спокою в місті. | |
|