09:12 Працівники міліції встановили чоловіка, який викрав прес станки, дві металеві шафи та драбину | |
![]() 09.03.2014 року до працівників міліції звернувся 34-річний місцевий мешканець, повідомляючи про те, що з його ангара невідомі викрали 2 металеві шафи, металеву драбину, фрезерний та металевий прес станок. Після проведення перевірки працівники міліції з’ясували, що даний злочин скоїв 42-річний мешканець селища Знам’янка, який вже був засуджений. Металеві вироби – вилученні працівниками міліції. Зі слів начальника міськвідділу Сергія Вікторовича Рудя, по даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. За скоєне зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
| |
|