Четвер, 02.05.2024, 12:29

Головна » 2014 » Серпень » 11 » Працівники міліції встановили особу чоловіка, який вчинив наругу на могилами
Працівники міліції встановили особу чоловіка, який вчинив наругу на могилами

До Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області звернулися декілька жителів району з повідомленням про те, що на одному з цвинтарів невідомі особи пошкодили могили їх родичів та викрали металеві фрагменти огорожі.

Правоохоронці негайно відреагували на повідомлення та з’ясували, що дані злочини скоїв раніше судимий, не працюючий місцевий житель, 1984 року народження. На рахунку зловмисника декілька фактів крадіжки металевих фрагментів огорожі з могил. У більшості випадків пошкодження металевих конструкцій призвело до руйнування місця поховання.

– За цими фактами відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 297 Кримінального кодексу України «Наруга над могилою» – розповідає начальник Знам’янського МВ УМВС в Кіровоградській області Андрій Гулий.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 782 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0