Середа, 24.04.2024, 04:12

Головна » 2015 » Липень » 30 » Працівники міліції встановили особу зловмисника, який пограбував жінку
Працівники міліції встановили особу зловмисника, який пограбував жінку
Ним виявився 33-річний раніше неодноразово судимий житель Знам’янського району Кіровоградської області. На рахунку чоловіка також вчинення крадіжки. Йому загрожує покарання до шести років позбавлення волі.

До Знам’янського міськвідділу міліції звернулася 50-річна місцева жителька. Жінка повідомила, що поблизу одного з непрацюючих підприємств міста на неї напав незнайомець та відібрав сумку з особистими речами й грошима.

- Працівники міліції за півгодини встановили особу зловмисника. Ним виявився мешканець одного з населених пунктів району. Як з’ясувалося, на рахунку чоловіка також крадіжка велосипеда у односельчанина, - розповів начальник Знам'янського МВ УМВС в області Андрій Гулий.

Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» та ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Особі загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 809 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2