Четвер, 25.04.2024, 17:19

Головна » 2016 » Березень » 24 » Працівники поліції встановили двох серійних крадіїв металу
Працівники поліції встановили двох серійних крадіїв металу
Ними виявилися жителі Знам’янського району Кіровоградської області. Вже доведено причетність одного з них до чотирьох, а другого до шести кримінальних правопорушень.

До відділу поліції звернулася жителька міста Знам’янки та повідомила про крадіжки виробів з металу.

«Правоохоронці встановили причетність до злочину двох чоловіків, 32 та 37 років. Чотири рази за тиждень зловмисники проникали через огорожу до дачного будинку жінки, звідки виносили металеві труби та прути. Крім цього, молодший зі злодіїв двічі самостійно викрав з гаража свого родича металеву хвіртку і зарядний пристрій до автомобіля.

Частину майна правоохоронці вилучили та повернули власникам», – повідомив начальник Знам’янського відділу поліції Андрій Бензар.

Особам оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 та ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 853 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0