П`ятниця, 29.03.2024, 07:31

Головна » 2016 » Липень » 8 » Працівники поліції встановили особу злодійки, яка обікрала знайомого
Працівники поліції встановили особу злодійки, яка обікрала знайомого
Нею виявилася 46-річна жителька Знам’янки. Під час гостин жінка викрала мобільний телефон господаря помешкання. За вчинене їй загрожує до п’яти років позбавлення волі.

До Знам’янського відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку від 33-річного потерпілого.

«Правоохоронці встановили, що напередодні за місцем мешкання чоловіка зібралася компанія знайомих. Згодом, коли вже всі перебували у стані алкогольного сп’яніння, одна з гостей помітила залишений на столі без нагляду телефон і вирішила його викрасти.

Вимкнула засіб зв’язку та поклала до своєї сумочки. Наступного дня жінка намагалася продати телефон, але не встигла. Викрадене майно правоохоронці вилучили і повернули власнику», - розповідає начальник Знам’янського відділу поліції Андрій Бензар.

Зловмисниці оголошено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкцією статті передбачено покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або до п'яти років обмеження чи позбавлення волі.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 752 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1