Середа, 03.07.2024, 06:30

Головна » 2015 » Травень » 22 » Працівники Знам'янського міськвідділу міліції затримали крадія
Працівники Знам'янського міськвідділу міліції затримали крадія
  23-річний мешканець Новоукраїнського району приїхав погостювати до друзів у місто Знам’янку. Коли гроші закінчилися, почав займатися крадіжками. У даний час доведена причетність зловмисника до скоєння трьох злочинів.
 До Знам’янського міськвідділу міліції звернулися жителі районного центру. Громадяни повідомили, що з їх домоволодінь викрадено вироби з металу, будівельні інструменти, велосипеди.
- У результаті проведених розшукових заходів працівники міліції встановили причетність 23-річного раніше судимого жителя Новоукраїнського району до трьох крадіжок, – розповів начальник Знам’янського міського відділу міліції Андрій Гулий.
  Після скоєння злочину молодик змінював місце проживання, або виїжджав за межі району. Минулого тижня крадія затримали в обласному центрі.
  Крадене майно чоловік продав, а гроші витратив на продукти харчування та спиртне.
  Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
  Стосовно чоловіка обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Правоохоронці перевіряють його на можливу причетність до вчинення подібних злочинів.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 775 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 0.0/0