П`ятниця, 19.04.2024, 06:37

Головна » 2015 » Квітень » 2 » Працівники Знам'янського міськвідділу міліції затримали зловмисника, який напав на жінку
19-річний раніше судимий мешканець одного з населених пунктів району, погрожуючи потерпілій ножем, відібрав у неї гроші. За вчинене юнакові загрожує покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

До Знам’янського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про напад на 41-річну мешканку району.

- Упродовж кількох годин правоохоронці встановили особу підозрюваного та затримали зловмисника. Ним виявився односельчанин потерпілої, раніше судимий за крадіжки, - повідомив начальник Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області Андрій Гулий.
Після вжиття алкогольних напоїв юнак вирішив «навідати» місцеву жительку. Одягнув на голову жіночу панчоху, розбив вікно і проник у будинок. Погрожуючи потерпілій ножем, відібрав у неї 80 гривень.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 «Розбій» Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Юнак затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, йому оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Правоохоронці вилучили у зловмисника викрадені кошти.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 787 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0