Четвер, 10.07.2025, 03:04
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Головна
Освіта
Культура 
Соціальна сфера
Економіка
Бюджет
Земельні питання
Статистика
Електронні петиції
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика

MyCounter - счётчик и статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Версія сайту для слабозорих

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2015 » Лютий » 4 » Працівники Знам’янського міського відділу міліції продовжують співпрацю з громадськістю
11:20
Працівники Знам’янського міського відділу міліції продовжують співпрацю з громадськістю
 
12
Вже більше року участь у забезпеченні правопорядку спільно з правоохоронцями беруть представники міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Окремого Чорноліського полку «Імені Козака Мамая» Буго-Гардівського округу Українського козацтва».

У Знам’янці, як і загалом на території області, останнім часом посилено заходи з охорони громадського порядку, збільшено маршрути патрулювання, посилено охорону важливих об’єктів.

Працівникам міліції у відповідній роботі надають допомогу члени міського громадського формування. Перед чергуванням активісти разом з міліціонерами проходять інструктажі та отримують пов’язки «Охорона порядку».

- Ми вдячні громадянам за співпрацю у підтримані спокою в місті, адже вже понад рік вони допомагають у патрулюванні вулиць, беруть участь у відпрацюванні територій, – розповідає начальник Знам’янського міського відділу міліції Андрій Гулий.


Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 974 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Кировоград: новости и сайты
HIT.UA
0
1
51