Субота, 27.04.2024, 06:15

Головна » 2015 » Лютий » 6 » Працівники Знам’янського міськвідділу міліції затримали чоловіка, що пограбував пенсіонерку

Молодик проник до домоволодіння місцевої жінки та відкрито заволодів належним їй майном. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.
До Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області з заявою звернулася 67-річна місцева жителька, яка повідомила, що до неї в домоволодіння проник незнайомий їй чоловік, та був помічений її подругою.

Молодик зірвав з плити пічного опалення чавунну плиту, металеві колісники та решітку і вибіг з будинку.

За декілька днів після отримання даного повідомлення працівники міліції встановили особу грабіжника. Ним виявився 37-річний мешканець Олександрійського району, який гостював у своїх знайомих.

Вироби з металу правоохоронці вилучили, та повернули власниці.

- Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 186 (грабіж, поєднаний з проникненням у житло) Кримінального кодексу України, – розповідає начальник Знам’янського МВ УМВС Андрій Гулий. – За такі дії передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 813 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0