Четвер, 28.03.2024, 17:24

Головна » 2016 » Липень » 13 » Правоохоронці викрили у серійних крадіжках кабелю двох неповнолітніх
Правоохоронці викрили у серійних крадіжках кабелю двох неповнолітніх
Ними виявилися 14-річні жителі міста Знам’янки Кіровоградської області. Загалом спільники викрали понад півкілометра дроту. За вчинене хлопцям може загрожувати покарання до 5років позбавлення волі.

До відділу поліції надійшло кілька повідомлень керівника підприємства зв’язку про крадіжки телефонного кабелю.

«У результаті проведення слідчо-оперативних дій правоохоронці встановили причетність до злочинів двох неповнолітніх місцевих мешканців. Протягом місяця хлопці скоїли 9 «рейдів».

У лісосмузі кабель обпалювали, метал продавали. Загалом було викрадено 600 метрів телефонного кабелю на п’яти вулицях міста. Частину майна правоохоронці вилучили», – повідомив начальник Знам’янського відділу поліції Андрій Бензар.

Особам оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Їм загрожує покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 735 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0