Середа, 24.04.2024, 18:39

Головна » 2016 » Квітень » 15 » Правоохоронці викрили злодія та повернули власнику майно
Правоохоронці викрили злодія та повернули власнику майно
Чоловік зайшов до знайомого в особистих справах, а на зворотному шляху прихопив із його домоволодіння дизельне паливо, добрива, мастило та електропристрій. За вчинене особі може загрожувати позбавлення волі на строк до трьох років.

До Знам’янського відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку від 29-річного жителя району.

«Працівники поліції встановили, що до скоєння кримінального правопорушення причетний раніше неодноразово судимий 27-річний односелець потерпілого. Із подвір’я чоловіка злодій викрав 240 літрів солярки, 60 літрів гербіцидів, 3,5 літри мастила та акумулятор. Майно правоохоронці вилучили і повернули власнику», – повідомив начальник Знам’янського відділу поліції Андрій Бензар.

Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу, громадських або виправних робіт, арешту на строк до шести місяців, чи до трьох років позбавлення волі.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 893 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2