Понеділок, 22.07.2024, 15:07

Головна » 2014 » Березень » 24 » Правоохоронці встановили чоловіка, який викрав з салону автомобіля речі
Правоохоронці встановили чоловіка, який викрав з салону автомобіля речі
13.03.2014 року до працівників міліції звернувся 30-річний житель Черкаської області, з заявою про те, що перебуваючи проїздом в місті Знам’янка залишив свій автомобіль та пішов, повернувшись виявив, що з авто зникло 10 літрів пального, інструменти для ремонту, колесо.

Після проведення перевірки міліціонери з’ясували, що даний злочин скоїв 21-річний місцевий мешканець, який вже мав проблеми з Законом. Викраденні речі були вилученні працівниками міліції.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) – розповідає начальник Знам’янського МВ УМВС в Кіровоградській області Сергій Вікторович Рудь.

За скоєне зловмиснику загрожує штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, чи позбавлення волі на строк до трьох років.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 740 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0